Harmonogram Opatówek

KURENDA WRZESIEN2018 Zbiórka odpadów wielkogabarytowych i elektrośmieci

HARMONOGRAMY ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH NA 2018R.

Nędzerzew, Rożdżały, Tłokinia Kościelna, Tłokinia Mała, Tłokinia Nowa, Zawady.

Bogumiłów, Cienia Pierwsza, Cienia Druga, Cienia Trzecia, Cienia Folwark, Michałów Pierwszy, Michałów Drugi, Michałów Trzeci, Michałów Czwarty, Porwity.

Borów, Dębe-Kolnia, Frankowizna, Janików, Kobierno, Sierzchów, Zmyślanka

Chełmce, Zduny

Opatówek 1

Szale_Trojanow

Opatówek cz 2.

Józefów, Modła, Rajsko, Słoneczna, Szulec, Tłokinia Wielka, Warszew

ZABUDOWA WIELORODZINNA

 

 

ZBIÓRKA ODPADÓW WIELKOGABARYTOWYCH I ELEKTROŚMIECI

KURENDA Zbiórka odpadów wielkogabarytowych i elektrośmieci 2018r

 

HARMONOGRAMY ODBIORU ODPADÓW KOMUNALNYCH NA I KWARTAŁ 2018R.

Bogumiłów, Cienia Pierwsza, Cienia Druga, Cienia Trzecia, Cienia Folwark, Michałów Pierwszy, Michałów Drugi, Michałów Trzeci, Michałów Czwarty, Porwity.2018

Borow, Debe-Kolnia, Frankowizna, Janikow, Kobierno, Sierzchow, Zmyslanka.2018r.

CHEŁMCE, ZDUNY2018

harmonogram_opatowek_2

Józefów, Modła, Rajsko, Słoneczna, Szulec, Tłokinia Wielka, Warszew-2018

Nędzerzew, Rożdżały, Tłokinia Kościelna, Tłokinia Mała, Tłokinia Nowa, Zawady2018r

opatowek 3-maja2018r

SZAŁE ,TROJANÓW2018r

bloki

 

Harmonogramy odbioru odpadów komunalnych w II pólrocze 2017 roku

KURENDA 2017 Zbiórka odpadów wielkogabarytowych i elektrośmieci IIPÓŁROCZE 2017R.

Miejscowość:Borow, Debe-Kolnia, Frankowizna, Janikow, Kobierno, Sierzchow, Zmyslanka.

Miejscowasc: SZALE ,TROJANOW

Miejscowasc: Opatowek 3-maja…

Miejscowosc: Nedzerzew, Rozdzaly, Tlokinia Koscielna, Tlokinia Mala, Tlokinia Nowa, Zawady

Miejscowosc: Jozefow, Modla, Rajsko, Sloneczna, Szulec, Tlokinia Wielka, Warszew

Miejscowosc: Opatowek_2

Miejscowosc: CHELMCE, ZDUNY

Miejscowosc: Bogumiłow, Cienia , Michałow Porwity.

Wielorodzinne-bloki

Harmonogramy odbioru odpadów komunalnych w 2017 roku

Miejscowość: Bogumiłów, Cienia Pierwsza, Cienia Druga, Cienia Trzecia, Cienia Folwark, Michałów Pierwszy, Michałów Drugi, Michałów Trzeci, Michałów Czwarty, Porwity.

MIEJSCOWOŚĆ: Borów, Dębe-Kolnia, Frankowizna, Janików, Kobierno, Sierzchów, Zmyślanka.

MIEJSCOWOŚĆ: Chełmce, Zduny ulice: Budowlana, Daleka, Długa, Drobna, Jana Pawła II, Jasna, Kaliska, Kolorowa, Krótka, Miła, Ogrodowa, Poduchowna, Pogodna, Polna, Radosna, Tęczowa, Wiosenna, Żytnia.

MIEJSCOWOŚĆ: Józefów, Modła, Rajsko, Słoneczna, Szulec, Tłokinia Wielka, Warszew

MIEJSCOWOŚĆ: Nędzerzew, Rożdżały, Tłokinia Kościelna, ulice:. Kaliska, Kościelna, Leśna, Mała, Nędzerzewska, Nowa, Owocowa, Podgórna, Poduchowna, Podleśna, Polna, Ukośna, Wiejska, Wielka, Wiosenna, Tłokinia Mała, Tłokinia Nowa, Zawady

Opatówek ulice: 3-go Maja, Dworcowa, F. Dziubińskiego, J. Kilińskiego, Kwiatowa, Leśna, Ludowa, Łódzka, M. Kasprzaka, M. Buczka, Piaskowa, Szkolna, Św. Jana, Turkowska.

Opatówek ulice:Opatówek 7,11,15,20,24,28, Baśniowa, Br. Gillerów, Działkowa, Gen. Zajączka, Helleny, J. Poniatowskiego, Kaliska, Kościelna, Krótka, Ks. Marczewskiego, Nowoogrodowa, Ogrodowa, Parkowa, Rogatka, P. Szadkowskiego , Pl. Wolności, Poprzeczna, T. Kościuszki, Opatówek

Opatówek ulice: PIASKOWA nr 8, 9, 11, 12; SZKOLNA nr 2, 2A, 4, 4A, 4B, 4C, św. JANA nr 4A, 4B ; PARKOWA nr 1, 2, 3, 5, 8, 10; KOŚCIELNA nr 1A, 1B, 2, 12A, 13, 16, 17; 3-go MAJA nr 8; OGRODOWA nr 75; PLAC WOLNOŚCI nr 9, 17; ŁÓDZKA nr 21, 27; J.PONIATOWSKIEGO nr 2, 2A; SZAŁE ul. KALISKA nr 92, JÓZEFÓW nr 12A.

MIEJSCOWOŚĆ: Szałe ulice: Akacjowa, Boczna, Brzoskwiniowa, Brzozowa, Bursztynowa, Cicha, Cyprysowa, Działkowa, Jagodowa, Jałowcowa, Jarzębinowa ,Jaśminowa Kaliska, Kasztanowa, Klonowa, Koralowa, Kręta, Letnia, Leśna, Łąkowa, Łowiecka, Malinowa, Malownicza, Morelowa, Pogodna, Południowa, Porzeczkowa, Poziomkowa, Różana, Słoneczna, Sosnowa, Wiśniowa, Wrzosowa, Zakątek, Zielona, Źródlana, MIEJSCOWOŚĆ: Trojanów.